Bodrum Nakliyat 

Ücretsiz Keşif

15 + 14 =

nakliyat, bodrum, taşıma, ekspertiz, bodrum evden eve nakliyat, ambalajlı taşıma, mobilya montajı, sigortalı taşıma, evden eve taşıma, evden eve nakliyat, şehirler arası taşıma taşıma, şehiriçi taşıma

15% İndirim

Yeni müşterilere özel

Ücretsiz Keşif

As Filo Bodrum Nakliyat 7/24 Ekspertiz Hizmeti

Nakliye Ekspertiz Hizmeti Nedir ?

Taşınma öncesi nakliyat ekibinden bir denetmenin nakliyat eşyalarını görmesi ve buna göre rapor düzenlemesi işlemine nakliyat ekspertiz işlemi denmektedir. 

As Filo Bodrum Nakliyat 7/24 Ekspertiz Hizmeti

Bodrum ve çevresinde 7/24 ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Evden eve nakliyat taşıma işlemleri öncesi yapılacak nakliye planının sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için ekpertiz hizmeti sunuyoruz.

Bu sayede nakliye işlemleri için ne kadar ücret talep edileceği netleştirilir. Kaç araç ve personel ile taşıma işlemlerinin yapılacağı, eşyaların nasıl paketleneceği belirlenir. Yol güzergahının nerede başlayıp nerede biteceği, anlaşma maddeleri, eşyaların miktarı yerinde görülerek beraber değerlendirilir.

Sigortalı nakliyat sözleşmesi yapılmadan önce de müşterilerimiz ile genel maddeler üzerinde ve istenilen talepler üzerinde anlaşmaya varılır. Ön değerlendirme beraber yapılarak daha sağlıklı bir hal alır. Bu sayede her iki kesimin de itiraz etmeden güvenli bir taşıma işleminin yapılmasını sağlar.

Ekspertiz Hizmeti için taşınma öncesi ekspertiz arkadaşımızı gönderir eşyalara ön inceleme yapmasını ve eşya sayısını gözeterek rapor düzenlemesini isteriz. Denetimi yapan ekspertiz arkadaşın çıkaracağı rapor sonucuna göre taşıma fiyatı belirleriz ve evden eve nakliyat planı çıkarırız.

Sigortalı ve Garantili Evden Eve Nakliyat hizmetimiz kapsamında gerekli tedbirleri almaktayız. İstekleriniz doğrultusunda Bodrum ile çevresi nakliyat taşınma planı ve hizmetlerinde gerekli tüm kolaylıklar sağlanmaktadır.

Ekspertiz hizmetimizin yanında Bodrum ve çevresinde evden eve nakliyat eşyalarının indirilmesinde ve şehiriçi ve şehirler arası evden eve taşımacılık işlemlerini itinayla profesyonel ekibimizle beraber yapmaktayız.

As Filo Bodrum Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Eşya Toplama Hizmeti

Mobilya ve eşya montajı

7/24 Ücretsiz Ekspertiz

Ambalajlı evden eve taşıma

Evden eve sigortalı taşıma

Bodrumda nakliyat için araç ve eleman temini

Referanslarımız

Referanslarımızdan Yorumlar

Bizim için ne dediler ?

As Filo Bodrum Evden Eve Nakliyat

nakliyat, bodrum, taşıma, ekspertiz, bodrum evden eve nakliyat, ambalajlı taşıma, mobilya montajı, sigortalı taşıma, evden eve taşıma, evden eve nakliyat, şehirler arası taşıma taşıma, şehiriçi taşıma

Verdikleri hizmetten dolayı çok teşekkür ederim ofisimi sorunsuz ambalajlı taşıdılar.

Yaren E.

Kendilerini bir tanıdığımdan duymuştum iyi ki de tanışmışım. Tüm ekip harikaydı ellerinize sağlık.

Kamuran K.

Hiçbir eşyamızda hasar oluşmadı. Özverili çalışmaları için teşekkürler.

Rabia G.

Evimi ve bahçemizi çok detaylı bir şekilde ilaçlandırma yaptılar çpk teşekkür ederim.

Safiye Ö.

Bize Yazın

14 + 1 =

info@asbodrumnakliyat.com

+90 543 525 46 72

Yokuşbaşı Mahallesi Bodrum/Muğla